Téma letošního festivalu

Téma Světového týdne respektu k porodu 2019: Můj porod, moje síla!

PŘIJĎTE SI PROŽÍT a UŽÍT plzeňský festival RESPEKTU, tento rok již 4.ročník. Těším se na vás všechny v Moving Station ve dnech 17.-18.5.2019, Vaše Žaneta Kubešová.


Plzeňský RESPEKT K PORODU je tu kvůli sjednocování, sdílení a podpoře. Je tu také kvůli odborným informacím a možnostem, ze kterých je možné čerpat nejen při těhotenství, porodu a rodičovství.

Plzeňský RESPEKT K PORODU nikoho neomezuje, nic nezakazuje, nic nepřikazuje, jen dává možnosti volby, ze kterých si každý vybere podle svého vlastního vědomí a svědomí tak, aby to bylo pro něj to pravé a správné. Podporujeme zde právo svobodné volby každého člověka. Není žádná alternativa vědět, co chci a jít si za tím.

Festival také podporuje myšlenku MOTHERBABY, nerozlučné dvojice - matka & dítě. A tak jako každá máma pečuje o své dítě, jak nejlépe umí, stejně tak i já pečuji o plzeňský festival Respektu k porodu - jako máma o své dítě.

Organizaci festivalu věnuji každým rokem veškerý svůj volný čas mezi svou prací a proto jsem vděčná, že se každým rokem přidává s ochotou pomoci více a více mužů a žen, kterým se festival líbí. Jsem ráda za vás všechny; za vás které a kteří plzeňský FESTIVAL podporujete jakkoli je to ve vašich silách možné.

Věřím, že vše založené na spravedlnosti, upřímné ochotě pomoci, autentičnosti, pravdě a lásce má smysl.

Letošní téma je Můj porod, moje síla!, tak si pojďme užít společný čas opět v úžasném prostoru Moving Station.

Letos se věnujeme i mužům a kulturnímu zážitku. Takže v pátek určitě přijďte na úžasný koncert uvědomělého hip-hopu, přijede SUVERENO. A tak možná při vnímání textů přijde AHA!moment, možná si zatancujeme, možná budeme jen poslouchat motivující slova, každý jak bude chtít. Bude to skvělá párty, kterou milují i děti, které zrovna nechtějí spát...

A v sobotu nepřehlédněte filmovou produkci režisérky Zuzany Límové. Její nový dokument Traja v Californii a následná beseda na téma Muži v těhotenství bude stát za to. Zasmějeme se...

Kdo budete potřebovat, najdete mě v těchto prostorách Moving Station po celou dobu konání festivalu. Jsem ochotná a připravená zodpovědět vám vše, co bude v mých silách nebo pomoci s čímkoli bude potřeba. Najděte si mě...

S láskou a úctou k vám všem pomáhajícím a všem, kteří se na festival chystáte, jste součástí a já vám za to děkuji.

Těším se na viděnou s vámi,

Žaneta Kubešová