Světový týden respektu k porodu Plzeň 2018
Místo konání: Moving Station
11. - 13. května 2018
dní
hodin
minut
vteřin

Vůně mateřství (Marie Rumlenová)

Vůně mateřství

  • Sobota | 12.5.2018
  • 11:30 – 13:00 hod
  • Moving Station

Mateřství je v životě ženy krásné a naplněné období. Často ale nese s sebou i mnoho úskalí. Může to být prostá únava, někdy stress z přetížení. Z počátku různé potíže v těhotenství – nevolnosti, náladovost, nespavost... Po porodu přichází nedostatek spánku a běžné, ale často nepříjemné dětské obtíže – prořezávání zoubků, nachlazení, potíže se spánkem...

Hledáte způsob, jak tyto obtíže překonat přírodní cestou? Jak podpořit sebe a svou rodinu ve zdraví, síle a vitalitě? Jak se cítit zdravě a krásně zároveň?

Aromaterapie nabízí pomoc přímo z rostlin. Pomoc, která zároveň nádherně voní...

Na workshopu se dozvíte:
- Jak můžeme pomocí aromaterapie podpořit sebe i rodinu ve zdraví
- Co jsou éterické oleje a jakým způsobem pomáhají
- Jak poznat kvalitní éterické oleje a jak je bezpečně používat
- Vhodné a nevhodné éterické oleje v těhotenství a pro miminka

Praktická část - Tvoření osobní vůně: Každá účastnice si může s pomocí lektorky vytvořit podpůrnou aromaterapeutickou směs na míru.

Marie Rumlenová

Lektorka, tlumočnice, koučka komunikace a aromaterapie. Matka 3 dcer.

Absolovovala kulturologii na FFUK. Studovala autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. 

Patnáct let působila jako lektorka tvořivých a sebepoznávacích kurzů pro děti i dospělé. V současnosti se věnuje především porodům a vůním.

Pracuje pro Asociaci pro porodní domy a centra - APODAC, kde působí jako tlumočnice a mluvčí. Propaguje a šíří přírodní vůně na workshopech tvoření osobních parfémů. Vede tvořivé akce s přírodními vůněmi pro firmy a skupiny, nabízí individuální tvorbu podpůrných aroma směsí. Své znalosti prohlubuje studiem aromaterapie na americkém institutu Aromahead www.aromahead.com a studiem přírodních parfémů u Mandy Aftel www.aftelier.com.