Světový týden respektu k porodu Plzeň 2019
Místo konání: Moving Station
17. - 18. května 2019
dní
hodin
minut
vteřin

Aromaterapie pro děti (Helena Černá)

Aromaterapie pro děti

  • Sobota | 18.5.2019
  • 12:00 – 14:00 hod
  • Malý sál

Přijďte si poslechnout, jak používat éterické oleje pro zdraví vašich dětí a vyrobte si svůj vlastní voňavý dárek. Workshop vede Helena Černá - členka mezinárodní asociace holistických terapeutů.

Helena Černá

Vystudovala jsem aromaterapii na Regional College v  Cambridge a vlastním Level 3 diploma in Aromatharapy. Aromaterapii jsem studovala tři roky společně s reflexologií a Bachovými květovými esencemi. Jsem instruktorkou dětských masáží dle IAIM. Nyní se věnuji svojí praxi v České republice a zároveň pokračuji ve studiu a praktikování přírodní medicíny ve Velké Británii. V praxi i studiu se zaměřuji zvláště na těhotné a děti.  Nabízím konzultace při řešení běžných zdravotních, fyzických a psychických problémů dospělých i dětí.

V roce 2013 jsem ukončila institut aromaterapie v Praze a obhájila svoji diplomovou práci na téma Aromaterapie a dětská imunita.  Spolupracuji s několika mateřskými školkami v okolí. Pořádáme pravidelné přednášky o aromaterapii, ukázky dětských masáží a voňavé workshopy pro děti. Akce jsou vhodné do mateřských školek, mateřských center apod.