Světový týden respektu k porodu Plzeň 2018
Místo konání: Moving Station
11. - 13. května 2018
dní
hodin
minut
vteřin

Méně zásahů, více péče (Munachiso Ndukwe Iheme Jr., Mgr. Bc. Andrea Bučková DiS.)

Méně zásahů, více péče

  • Neděle | 13.5.2018
  • 9:30 – 11:30 hod
  • Moving Station

Nepropásněte možnost dát si dárek ke SVÁTKU MATEK v tento den 13.5.2018

Přijďte si poslechnout a zeptat se na vše, co vás zajímá k letošnímu celosvětovému tématu festivalu - Méně zásahů, více péče. V tento den a tento čas tu pro vás budou: pan doktor MUDr. Munachiso Iheme Ndukwe a paní vrchní Mgr. Bc. Andrea Bučková, DiS

Mgr. Bc. Andrea Bučková DiS.

Jsem porodní asistentka, laktační poradkyně, lektor předporodních kurzů a v neposlední řadě maminka dvou skvělých dětí. Od svých porodů jsem si neodnesla bohužel ty nejlepší vzpomínky a také proto jsem se rozhodla, že se budu snažit o to, aby je ostatní ženy zažily příjemně. Věřte mi, není nic krásnějšího, než když vidíte šťastnou rodinu a musím říct, že i po 15 letech práce mě ten pocit neskutečně uspokojuje a obohacuje.

Na festivalu bych chtěla ukázat, že v porodnictví se dá udělat spoustu věcí, jen k tomu potřebujeme vás maminky, které jste ochotné s námi komunikovat. A nabídnu možnosti, jak dojít na společnou cestu k úspěchu. Vždyť cíl máme společný!!! Spokojenou a šťastnou rodinu!!!

MUDr. Munachiso Iheme Ndukwe

„Chiso“ jak je známé přátelům a rodině se narodil v Nigerii, vyrostl v Dubaji a posledních 11let žije v České republice. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzitu Karlovu v Hradci Králové, kde absolvoval v roce 2014. Od té doby pracuje v Nemocnici v Chebu jako Gynekolog a Porodník.

Věří, že každý jednotlivec má právo učinit svá informovaná rozhodnutí. Což v rámci jeho práce v porodnici znamená, vytvořit podporující atmosféru, kde rodiče můžou porodit své dítě.