Světový týden respektu k porodu Plzeň 2019
Místo konání: Moving Station
17. - 18. května 2019
dní
hodin
minut
vteřin

Hypnoporod (Mgr. Andrea Bučková, DiS.)

Hypnoporod

  • Pátek | 17.5.2018
  • 15:00 - 16:30 hod
  • Velký sál

Přemýšlíte o kurzu Hypnoporodu a nejste si ještě jisti, jestli je vhodný právě pro Vás? Chcete se dozvědět více? Zvu Vás na společné setkání, kde Vám ráda vysvětlím, co to Hypnoporod vlastně je, jak Vám může pomoci v těhotenství a při porodu Vašeho miminka. Dozvíte se, jak vypadají naše kurzy a co můžete očekávat. Zodpovím Vám všechny vaše dotazy. Na závěr si můžeme zkusit krátkou relaxaci. Těším se na Vás.

Mgr. Andrea Bučková, DiS.

Jsem porodní asistentka, laktační poradkyně, lektorka kurzů Jemného Zrození a v neposlední řadě maminka dvou dětí, Amálky a Vašíka.

Dlouhá léta jsem působila v nemocnicích jako porodní asistentka a vrchní sestra, nyní jsem se dala na dráhu komunitní porodní asistentky. Zde nacházím velký smysl mé práce a vidím, jak moc komunitní porodní asistentky v našem systému chybí. Doprovázím ženy a jejich partnery těhotenstvím a porodem, svoji přítomnost a pomoc zajišťuji rodinám i v poporodním období. V nedávné době jsem se stala víceprezidentkou profesní organizace porodních asistentek UNIPA a přála bych si, abych z této pozice měla možnost ovlivnit práci porodních asistentek v nemocnicích natolik, aby mohly ženy v porodnicích rodit s respektem, cítit se bezpečně a partnersky ve všech porodnicích v České republice. Přeji si, aby už jednou pro vždy zmizelo celospolečenské trauma z porodu a aby naše děti přicházely na svět s láskou a porozuměním, vědomým rodičům.