• Dub2018

  Vstupenky koupíte on-line na www.smsticket.cz nebo přímo zde na webu.

 • Letošní ročník je hravý

  15. dubna 2018

  Letošní ročník je hravý. Budeme se věnovat nejen péči o těhotné a miminka, ale také dětem různých věků, i dospěláci si přijdou na své a opráší si vědomosti z fauny a flóry. V pátek 11.5.2018 a v sobotu 12.5.2018 se Moving Station promění v Lesní svět.

 • Moving Station se promění v LESNÍ SVĚT

  14. dubna 2018

  Vážení milovníci hravé zábavy, zveme vás na objevnou a zábavnou cestu přírodou. Moving Station se promění díky LESNÍMU SVĚTU v zábavný prostor NEJEN pro děti.

  Přijďte se s dětmi potěšit malými i velkými dřevěnými výrobky s originálními ilustracemi rostlin a zvířátek pro radost a poučení. Budete mít možnost seznámit se hravým způsobem s faunou a flórou díky naučným tabulím a hrám. Můžete se těšit např. na Věž poznání, stolní dendrofon, obrovské pexeso, otočná kola s přiřazováním zvířete a jeho stopy nebo rostliny k jejímu plodu. Děti si mohou zkusit na bosých nožičkách smyslový chodník a poznávat tak různé povrchy a mnoho dalšího.

  Dále se můžete těšit na výstavu dřevěných hraček, kde bude možné se zastavit a pohrát si s dětmi nebo se nechat jen tak inspirovat možnostmi.

  Na místě budou prodejní stánky s tématikou pro děti a i pro dospělé a tvořivé dílničky, ze kterých si děti mohou odnést vlastnoručně vyrobenou památku na tento den nebo vyrobit maminkám ke Svátku matek překvapení.

  Po celou dobu konání Lesního světa je možné se občerstvit u různých stánků s dobrotami (teplé, studené, slané, sladké, zdravé či nezdravé ... každý si vybere).

  VSTUPNÉ - vstupenky k zakoupení pouze na místě v den konání:
  70 Kč/dítě (ve vstupence je zahrnut materiál na dětskou památku či přáníčko pro maminky)
  90 Kč/dospělý

  Z organizačních a kapacitních důvodů prosíme, rezervujte si své vstupenky na e-mailu - info@respektkporoduplzen.cz

  Páteční den je v rámci časů školní výuky věnován převážně dětem ze školek a škol. V případě zájmu si rezervujte počet dětí a dospělých na zmíněném e-mailu.

  Srdcem této tvořivé akce je Žaneta Kubešová, organizátorka každoročního květnového plzeňského festivalu věnovaného rodině a dětem v prostorách Moving Station.

  Tato akce je pořádána ve spolupráci s úžasnými ženami ze spolků Nošenky z Plzně, z.s. a Uzlík, z.s.

 • S radostí představujeme letošní pestrou nabídku festivalu

  13. dubna 2018

  V pátek a v sobotu si přijdou na své všichni, kteří mají rádi hravou zábavu díky Lesnímu světu, který ukazuje dospělým i dětem, že poznávat přírodu lze hravě, zábavně a ekologicky.

  Po celou dobu konání festivalu bude možnost si nakoupit různé radosti, které potěší nejen děti. Bude také možnost rozvíjet kreativitu dětí u tvořivých dílniček.

  Dále na děti čeká výstava dřevěných hraček.

  Celý víkend bude plný přednášek o těhotenství, porodu, šestinedělí, rodičovství, péči o miminko, očkování a zdraví dětí i jejich rodičů. Po celý víkend s námi bude hravý klub Rubikon.

  O výživu se postarají stánky s rozmanitou nabídkou (teplé, studené, slané, sladké, zdravé či nezdravé,...).

 • FESTIVAL O TĚHOTENSTVÍ, PORODU A RODIČOVSTVÍ JE S VÁMI I NA FACEBOOKU. Co se aktuálně děje? - to najdete na našem Facebook profilu